Sodyba Utenoje
Svečių namai Utenoje

Apie mūsų sodybą

Sodyba „Komfortita“ tinkama vieta tiek ramiam poilsiui, tiek švenčių šventimui. Sodyba įsikūrusi prie pat ežero, aplinkui nėra gyvenamų namų, o pagrindinis pastatas su pirtimi stovi 15 metrai nuo ežero, kurio plotas yra – 12 ha. Tai jauki vieta, norintiems praleisti laiką gamtoje, neatsisakant šiuolaikinių patogumų.

Siūlome puikiai praleisti laiką mūsų sodyboje švenčiant šventes, maudantis pirtyje, plaukiojant su dviviečiu vandens dviračiu ar valtimi, žvejojant ir čia pat rūkant žuvį. Sodyba talpina 20 asmenų, tiek pat gali pasilikti ir nakvoti. Vaikams yra skirta žaidimų aikštelė, kur vaikai gali suptis, žaisti krepšinį ar futbolą. Turime 30 metrų tiltą, kuris naktį būna apšviestas, 5 metrai nuo ežero stovi jauki pavėsinė. Šalia stovi aukuras ant kurio galima išsikepti šašlykų, išsivirti sriubos. Siūlome pasinaudoti mūsų pirtimi, kuri talpina iki 10 žmonių. Stovėjimo aikštelėje telpa 5 automobiliai ir ji yra rakinama.

Be viršuje paminėtų patogumų rasite dar kelis papildomus :

Jus visuomet pasitiks draugiški ir pasiryžę padėti namų šeimininkai, namų jaukumas, švara, tvarka ir ramybė garantuota. Garantuojame Jums teisę į privatumą. Laukiame Jūsų visais metų laikais. Patikėkite savo poilsį mums ir Jūs atrasite savo antruosius namus. Priimame svečius su taikiais ir išauklėtais naminiais gyvūnais.

Galerija

Kainos

Sodybos nuomos kaina yra sutartinė, maloniai kviečiame paskambinti!

Kontaktai

Kaimo turizmo sodyba “Komfortita” yra nutolusi 19 kilometrų nuo Utenos važiuojant Ignalinos kryptimi. Privažiavimas iki sodybos yra tikrai geras bet kokiu metų laiku ir neasfaltuotu keliu jums reikės važiuoti tik 2 kilometrus.

Buitūnų kaimas, Utenos rajonas
Tel.: +370 686 79922
Tel.: +370 610 03918
El. paštas: karolisstundzia@yahoo.com